Borgerforeningen i Gentofte

Du er her: Hjem > Tidligere arrangementer > april 2013 > Vinder-liste 2013

Vinder-liste 2013

 

KRONEN   1. præmie   LARS PETER HANSEN   Georg Jensen Lagkageknivl
kl. 10.47   2. præmie   LARS PETER HANSEN   Vingave
    SKYTTE:   NICOLAJ MELDGAARD   Flaskebakke
RINGEN   1. præmie   OLE MARKER   Herstal væglampe
kl. 11.11   2. præmie   OLE MARKER   Vingave
    SKYTTE:   NICOLAJ MELDGAARD   Flaskebakke
HALSEN   1. præmie   ALICE SCHEEL-LARSEN   Georg Jensen skål
kl. 11.34   2. præmie   ALICE SCHEEL-LARSEN   Vingave
    SKYTTE:   OLE MARKER   Flaskebakke
HALEN   1. præmie   NICOLAJ MELDGAARD   Embrace brødkurv
kl. 11.37   2. præmie   PALLE K. RASMUSSEN   Vingave
    SKYTTE:   NICOLAJ MELDGAARD   Flaskebakke
V. KLO   1. præmie   KURT DIRACH   Holmegaard skål
kl. 11.51   2. præmie   BIRGITTE ESBERSEN   Vingave
    SKYTTE:   KJELD HANSEN   Flaskebakke
H. KLO   1. præmie   ERIK POULSEN   Herstal væglampe
kl. 13.29   2. præmie   KNUD JØRGENSEN   Vingave
    SKYTTE:   PER JOHANSEN   Flaskebakke
V. VINGE   1. præmie   STIG BOISEN   Trip Trap skærebræt
kl. 14.03   2. præmie   STIG BOISEN   Vingave
    SKYTTE:   KIM FALSING   Flaskebakke
H. VINGE   1. præmie   BRITT ERIKSSON   Georg Jensen skål
kl. 14.24   2. præmie   BRITTA ANDERSEN   Vingave
    SKYTTE:   OLE MARKER   Flaskebakke
PLADEN   1. præmie   ELLEN MARTENS   Flagstang m/ Dannebrog
kl. 14.40   2. præmie  

TOVE ERIKSSON

  Middag for 2/Gentofte Hotel
SKYTTE og KRONPRINS KJELD HANSEN    
FUGLEKONGE 2013-2014 KIM FALSING  
               
Mesterskytte-Herrer: 1) Kim Falsing 2) Frank Meldgaard    
Mesterskytte-Damer: 1) Kirsten Leismann 2)  
Serieskytte- Herrer: 1) Jørgen Vedel 2) Peter Kofoed    
Serieskytte - Damer: 1) Kirsten Leismann 2) Jette Mortensen    
Juniorskytte:   1) Magnus Holm 2) Christoffer Hamburger    
               

Gevinster afhentes hos Guldsmed Poulsen, Gentoftegade 33, 2820 Gentofte

« forrige  |   top  |   næste »

Powered by CMSimple | Template by CMSimple modified by djurhuusweb.dk | Login